Rekomendacje

Iwona El Tanbouli - Jabłońska
W zeszłym roku Oliwia przygotowała relację fotograficzną z WKF National Geographic. Gala odbyła się w Hydropolis we Wroclawiu. Kto był, ten wie, że nie jest to łatwa fotograficznie przestrzeń. Mimo to, Oliwii udało się uchwycić nastrój imprezy i ciekawie przedstawić laureatów i gości. Polecam!

Iwona El Tanbouli - Jabłońska

Dyrektorka artystyczna
-
Maciej Koła
Oliwia to absolutna profesjonalistka. Z jej usług fotograficznych korzystaliśmy podczas 2 sezonów organizowanych przez nas imprez Gastro Miasto, które odwiedziło 135 000 wrocławian. Fantastyczne zdjecia wykonane przez Oliwię wciąż zdobią oprawę graficzną naszej firmy. Dzięki nim skutecznie pozyskujemy sponsorów jak i zapraszamy tłumy odwiedzających.

Wojtek Szymański
Oliwia dała się poznać jako profesjonalistka, ale także jako świetny partner do pracy, który w pracę zawodową potrafić wpleść uśmiech i dobrą atmosferę. Takie podejście przekłada się potem na świetne efekty każdej realizacji i sesji fotograficznej. Polecam Wam z całego serca pracę z Ollie

Wojtek Szymański

artysta
-
Marek Arcimowicz
Niewiele znam osób, które potrafią jak Oliwia zrozumieć sens własnej pracy - co w przypadku tzw. "fotografii eventowej” ma niebagatelne znaczenie. Organizator potrzebuje zwykle zdjęć przekazujących konkretne treści - jak obiekty komunikacji wizualnej, czy zwykłej dokumentacji. To jest dość proste podejście. Najtrudniej o wrażenia, atmosferę.  Bo fotografia ma przenosić późniejszego widza - w świat imprezy, tak - by widz poczuł się jej uczestnikiem, by chciał w tym wydarzeniu uczestniczyć.

Marek Arcimowicz

Fotograf
-
Marek Arcimowicz
Tłum, radość, zainteresowanie, fachowość, skupienie, zabawa, praca, nauka… itd. to są kluczowe elementy, które na fotografiach Oliwii widać, które się odczuwa.  Jeśli szukasz fachowego podejścia do tematu i zdjęć, które nie tylko ukażą oczywiste elementy, ale stworzą harmonijną całość - wyważony kolaż informacji i atmosfery - to szczerze polecam Oliwię Papatanasis do takich zadań!

Marek Arcimowicz

Fotograf
-
Agnieszka Franus
Praca z Oliwią to przyjemność. Miałyśmy okazję współpracować przy Festiwalach Podróżników National Geographic. Zawsze profesjonalna, kreatywna i uśmiechnięta. Bardzo polecam.

Agnieszka Franus

Redaktor Naczelna
-