Czym się zajmuję?

Promocja wydarzeń, festiwali, imprez

Napisz do mnie koniecznie jeśli chcesz wypromować wydarzenie, festiwal, event czy inną imprezę. To jedno z działań, które przynosi mi największą satysfakcję! Jeżeli pragniesz dotrzeć do potencjalnych, nowych uczestników Twojego wydarzenia, wypromować i  pokazać jako wartą zaufania markę, pojawiać się w mediach oraz prowadzić spójną kampanię w social mediach lub zainteresować reklamodawców i sponsorów – chętnie pomogę.

Mam za sobą pracę i współpracę przy promocji oraz organizacji wielu mniejszych i większych, różnorodnych wydarzeń, takich jak Jazz nad Odrą, Dziecinada, Non Sola Scripta, WROsound,  Europejska Noc Literatury, Dialog-Wrocław oraz wielu projektach oddolnych. Aktualnie współtworzę festiwal fotografii FotoCamp.


Prowadzenie kanałów Social Media, PR

Jeżeli nie czujesz się na siłach lub nie masz czasu zająć się kanałami mediów społecznościowych swojej organizacji lub firmy – służę pomocą. Jestem i byłam administratorem mniejszych i większych profili w social mediach o różnej tematyce, od kultury po produkty czy usługi, więc żadne wyzwanie nie jest mi obce.

Od nowopowstałych festiwali z 1700 obserwujacymi, przez spółki z 44 000 followersów czy instytucje kultury z 67 000, po profile turystyczne sięgające 320 000 polubień. Mam także na koncie współprace z agencjami marketingowymi.  Skutecznie tworzę reklamy na Facebook i Instagramie, ostatnio współpracowałam w tym temacie z Switzerland Turism, c/o Ambasada Szwajcarii. Dbam o spójność wizerunkową  publikowanych materiałów oraz treści w internecie i nie tylko.


Redakcja i tworzenie stron www

Potrzebujesz strony internetowej dopasowanej do Twoich oczekiwań, z dużym wyborem motywów – tzn „skórek”? Od prostych, minimalistycznych i czystych projektów po rozbudowane portale o wielu zastosowaniach.  Mogę wysłuchać jakie są potrzeby, zaproponować rozwiazania oraz stworzyć i uzupełnić treściami Twoja nową stronę. Pracuję na WordPress, którego osobiście używam od lat i gorąco polecam.

Stworzyłam do tej pory strony the-ollie.com, papatanasis.com, mikolajnowacki.com, pracuję nad arcimowicz.com oraz przygotowałam i nadzorowałam zmianę strony i rebranding www Europejskiej Stolicy Kultury 2016 na Strefę Kultury Wrocław – był to wielki, skomplikowany, ale i ambitny projekt, który dał mi dużo satysfakcji i doświadczenia.


Wirtualna Asystentka

Masz pomysł lub gotowy plan prowadzenia działań w social media i internecie, ale brakuje Ci czasu na jego skrupulatną realizację? Potrzebujesz pomocy w organizacji i realizacji  wielu zadań, które masz na swojej liście? Chcesz mieć spójną komuminikację,  teksty i grafiki przygotowane na czas – mogę dla Ciebie zdalnie koordynować działania. Zajmuję się tym od lat i jestem mistrzynią wielozadaniowości.

Zajmę się Facebookiem, Instagramem, Twitterem, Linkedinem, zorganizuję czas i zadania w Trello, BaseCampie, Asanie lub innej, dowolnej, stworzonej do tego aplikacji internetowej. Opublikuję informacje na www i dopilnuję, aby współpracownicy dostarczyli zlecone im zadania na czas, zadziałam w Canvie i innych szybkich programach wspomagajacych pracę oraz wyślę potrzebne maile.


copywriting, korekta tekstów, SEO

Napiszę teksty na zlecone tematy, o potrzebnej ilości znaków i w wyznaczonym celu. Będę przy tym pamiętać o jakże istotnym SEO i innych ważnych elementach, które powinny pojawić się podczas pisania. Jednak przede wszystkim stworzę teksty nie tylko dzięki doświadczeniu, ale i wykształceniu, ponieważ studiowałam filologię polską oraz dziennikarstwo.

Nadal regularnie uzupełniam swoją wiedzę o nowe informacje, staram sie też nadążać za zmianami i nowinkami w kontekście pisania na potrzeby interneru i pozycjonowania treści w wyszukiwarkach. Copywriting łączy wymyślanie kreatywnych haseł, tekstów reklamowych, materiałów promocyjnych z ich i redakcją, czyli redagowaniem tekstów, pisaniem unikalnych artykułów oraz korektą.


Marketing, reklama

Reklamy graficzne w internecie, mailingi, wydruki, ulotki, bilborady, kampanie plakatowe na mieście? Też dam sobie z nimi radę! Co prawda od lat nie pracuję jako grafik komupterowy, a i czasy mojej działalności w drukarniach się skończyły, jednak tego doświadczenia nikt mi nie zabierze i zawsze będę w stanie bardziej świadomie zlecać prace jak i lepiej rozumiec potrzeby i specyfikę pracy grafików.

Dodam, że to jak z jazdą na rowerze – nie mam problemu z praca w programach takich jak Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign czy Corel Draw – nadal wykonuję dla siebie i klientów drobne prace graficzne. Mam też doświadcznie w koordynowaniu prac agencji reklamowych i graficznych. Na przykład podczas rocznego projektu, który prowadziłam dla 3M w Europie, współpracując z agencjami w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Chinach i USA, w biznesie B2B czy jako koordynator prac drukarni i grafików.


Podsumowanie

 • promocja wydarzeń, festwali, imprez

  copywriting - pisanie tekstów

  korekta i redakcja tekstów

  marketing i planowanie strategii

  obsługa programów mailingowych –  tworzenie i wysyłanie newsletterów

 • zarządzanie Fanpagem na Facebooku

  zarządzanie profilem na Instagramie

  zarządzanie profilem na Twitterze

  zarządzanie profilem na LinkedIn

  wsparcie w mediach społecznościowych

 • zarządzanie grupami w mediach społecznościowych

  tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi w social mediach

  pozyskiwanie influencerów do współpracy

  drobne pracy graficzne na potrzeby mediów społecznościowych

  obróbka gowych grafik na potrzeby mediów społecznościowych

 • zarządzanie stroną internetową na WordPress

  optymalizacja istniejących wpisów pod SEO na WordPress

  publikowanie treści na WordPress

  publikowanie treści na innych CMS po krótkim szkoleniu

  monitorowanie treści online

Fotografia

Niezależnie od tego czy planujesz zamówić dla siebie lub bliskiej osoby klimatyczną sesję fotograficzną, potrzebujesz uwiecznić na zdjęciach swoje produkty lub obiekty, czy też poszukujesz fotografki, która wykona reportaż z dużego wydarzenia kulturalnego lub z imprezy Twojej firmy – jestem do dyspozycji.

 

Uwiecznijmy niepowtarzalne wspomnienia i ważne momenty

 

 

Rekomendacje

Iwona El Tanbouli - Jabłońska
W zeszłym roku Oliwia przygotowała relację fotograficzną z WKF National Geographic. Gala odbyła się w Hydropolis we Wroclawiu. Kto był, ten wie, że nie jest to łatwa fotograficznie przestrzeń. Mimo to, Oliwii udało się uchwycić nastrój imprezy i ciekawie przedstawić laureatów i gości. Polecam!

Iwona El Tanbouli - Jabłońska

Dyrektorka artystyczna
-
Maciej Koła
Oliwia to absolutna profesjonalistka. Z jej usług fotograficznych korzystaliśmy podczas 2 sezonów organizowanych przez nas imprez Gastro Miasto, które odwiedziło 135 000 wrocławian. Fantastyczne zdjecia wykonane przez Oliwię wciąż zdobią oprawę graficzną naszej firmy. Dzięki nim skutecznie pozyskujemy sponsorów jak i zapraszamy tłumy odwiedzających.

Wojtek Szymański
Oliwia dała się poznać jako profesjonalistka, ale także jako świetny partner do pracy, który w pracę zawodową potrafić wpleść uśmiech i dobrą atmosferę. Takie podejście przekłada się potem na świetne efekty każdej realizacji i sesji fotograficznej. Polecam Wam z całego serca pracę z Ollie

Wojtek Szymański

artysta
-
Marek Arcimowicz
Niewiele znam osób, które potrafią jak Oliwia zrozumieć sens własnej pracy - co w przypadku tzw. "fotografii eventowej” ma niebagatelne znaczenie. Organizator potrzebuje zwykle zdjęć przekazujących konkretne treści - jak obiekty komunikacji wizualnej, czy zwykłej dokumentacji. To jest dość proste podejście. Najtrudniej o wrażenia, atmosferę.  Bo fotografia ma przenosić późniejszego widza - w świat imprezy, tak - by widz poczuł się jej uczestnikiem, by chciał w tym wydarzeniu uczestniczyć.

Marek Arcimowicz

Fotograf
-
Marek Arcimowicz
Tłum, radość, zainteresowanie, fachowość, skupienie, zabawa, praca, nauka… itd. to są kluczowe elementy, które na fotografiach Oliwii widać, które się odczuwa.  Jeśli szukasz fachowego podejścia do tematu i zdjęć, które nie tylko ukażą oczywiste elementy, ale stworzą harmonijną całość - wyważony kolaż informacji i atmosfery - to szczerze polecam Oliwię Papatanasis do takich zadań!

Marek Arcimowicz

Fotograf
-
Agnieszka Franus
Praca z Oliwią to przyjemność. Miałyśmy okazję współpracować przy Festiwalach Podróżników National Geographic. Zawsze profesjonalna, kreatywna i uśmiechnięta. Bardzo polecam.

Agnieszka Franus

Redaktor Naczelna
-

Zobacz moje CV

kliknij tutaj

Title  Skontaktuj się ze mną

  oliwia [at] papatanasis.com